Charlottenlund SK

Hovedstyret

Hovedstyret

Hovedstryret 2015-2016

 

Are Vinsnes

Leder 

E-post: are@framweb.no 

Tlf: 900 81 000   

 

 

Ole Eidem 

Nestleder

E-post: ole.eidem@ecde.no

Tlf: 481 98 040

 

 

Kjetil Thorsø Hansen 

Ansatt 

E-post: kjetil@csk.no 

Tlf: 940 32 977

 

Rune Røstad

Sekretær

E-post: Rune.Rostad@ascom.com

Tlf: 917 52 000

 

 

Kathrine Smalsvik

Varamedlem 

E-post: kathrine.smalsvik@formue.no  

Tlf: 901 11 284

 

Cecile Sveen 

Styremedlem 

E-post: cecilie@eplehuset.no 

Tlf: 926 88 100 

 

Morten Enger

CSK Håndball, Leder 

E-post: cskmorten@gmail.com 

Tlf: 930 08 243 

 

Per B. Valstad, Jan Engen møter

CSK Anlegg

E-post: anlegg@csk.no 

Tlf: 979 79 910   

 

Øystein Indergaard

CSK Idrettskolen, Leder 

E-post: oey@trondheim.kommune.no 

Tlf: 922 49 707 

 

Tommy Svendsen 

CSK Fotball, Leder

E-post: Tommy@mnt.no 

Tlf: 924 99 992 

 

 

Charlottenlund Sportsklubb - Klubben i vårt hjerte 

"Flest mulig, lengst mulig - best mulig"

ADR | Postboks 8217, 7459 Trondheim

www.csk.no | www.facebook.no/CSK

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift