Lagoppsett høst/vinter 2017/2018

Treningstider høsten/vinteren 2017/2018

Kampoppsett høsten 2017/2018

Trenere og støtteapparat

Besøk våre lagsider

19.12 17:00 Nidarøhallen E3 B
Freidig 2 - CSK 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -
19.12 17:30 Nidarøhallen E3 B
Strindheim 3 - CSK 5 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -
19.12 18:00 Nidarøhallen E3 B
CSK 4 - Freidig 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -
19.12 18:30 Nidarøhallen E3 B
Jonsvatnet IL - CSK 5 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -
20.12 17:00 Nidarøhallen E2 B
Ranheim - CSK 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -
12.12 19:30 Nidarøhallen E1 B  
CSK 4 - Jonsvatnet IL - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.12 18:30 Nidarøhallen E1 B  
CSK 4 - Strindheim 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.12 18:00 Nidarøhallen E4 B  
CSK 5 - Strindheim 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.12 17:30 Nidarøhallen E4 B  
CSK 1 - Strindheim 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.12 17:00 Nidarøhallen E4 B  
CSK 1 - Malvik 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
22.03 18:30 Nidarøhallen E1 B  
CSK 6 - CSK 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
22.03 17:30 Nidarøhallen E1 B  
CSK 6 - Freidig 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
22.03 17:00 Nidarøhallen E2 B  
Trygg/Lade - CSK 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
20.03 19:30 Nidarøhallen E2 B  
Strindheim 3 - CSK 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
20.03 18:00 Nidarøhallen E3 B  
Jonsvatnet IL - CSK 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
19.03 19:00 Nidarøhallen E2 B  
CSK 1 - Freidig - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
19.03 18:00 Nidarøhallen E2 B  
CSK 1 - Hommelvik 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
14.03 19:30 Nidarøhallen E3 B  
Kattem 2 - CSK 6 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
14.03 19:00 Nidarøhallen E3 B  
CSK 2 - Byåsen - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
14.03 17:00 Nidarøhallen E4 B  
Rapp 2 - CSK 6 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
13.03 17:30 Nidarøhallen E4 B  
CSK 3 - Trygg/Lade 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.03 17:30 Nidarøhallen E2 B  
CSK 3 - Byneset 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
11.03 10:30 Nidelvhallen B  
Nidelv 2 - CSK 1 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
11.03 10:00 Nidelvhallen B  
Nidelv - CSK 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
10.03 15:30 Byneshallen mini B B  
Byneset 3 - CSK 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
06.03 19:00 Nidarøhallen E3 B  
CSK 3 - Klæbu 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
06.03 18:00 Nidarøhallen E2 B  
Tiller IL 2 - CSK 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
06.03 17:00 Nidarøhallen E2 B  
CSK 4 - CSK 5 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
05.03 19:00 Nidarøhallen E1 B  
Kattem 2 - CSK 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
05.03 18:30 Nidarøhallen E2 B  
Ranheim 2 - CSK 6 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
05.03 18:00 Nidarøhallen E3 B  
Rapp - CSK 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
05.03 17:30 Nidarøhallen E2 B  
Byåsen - CSK 6 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
05.03 17:30 Nidarøhallen E2 B  
Byåsen - CSK 6 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
28.02 19:30 Nidarøhallen E3 B  
Strindheim 1 - CSK 6 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
28.02 18:30 Nidarøhallen E4 B  
Trygg/Lade - CSK 6 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
27.02 19:30 Nidarøhallen E1 B  
CSK 5 - Freidig 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
27.02 17:00 Nidarøhallen E2 B  
CSK 5 - Hommelvik - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
14.02 19:30 Nidarøhallen E2 B  
National - CSK 1 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
14.02 18:30 Nidarøhallen E2 B  
Strindheim 2 - CSK 1 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.02 19:30 Nidarøhallen E3 B  
Kattem - CSK 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.02 18:30 Nidarøhallen E2 B  
CSK 3 - Tiller IL 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.02 18:30 Nidarøhallen E3 B  
Rapp - CSK 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.02 17:30 Nidarøhallen E4 B  
CSK 5 - Jonsvatnet IL - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.02 17:30 Nidarøhallen E2 B  
Ranheim 4 - CSK 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.02 17:00 Nidarøhallen E2 B  
Rapp - CSK 5 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
11.02 10:30 Sveberghallen - Areal A B  
Hommelvik 4 - CSK 5 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
09.02 18:00 Nidarøhallen E2 B  
Freidig 3 - CSK 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
06.02 19:30 Nidarøhallen E2 B  
CSK 5 - Ranheim 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
06.02 18:30 Nidarøhallen E2 B  
CSK 5 - Nidelv - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
02.02 19:30 Nidarøhallen E3 B  
Freidig - CSK 1 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
02.02 18:30 Nidarøhallen E3 B  
CSK 1 - Hommelvik 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
01.02 18:30 Nidarøhallen E3 B  
CSK 2 - Trygg/Lade - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
01.02 17:00 Nidarøhallen E4 B  
CSK 2 - Strindheim 1 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
01.02 17:00 Malvikhallen - halvdel C B  
Malvik - CSK 5 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
25.01 18:30 Nidarøhallen E1 B  
Ranheim - CSK 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
25.01 17:30 Nidarøhallen E1 B  
Trygg/Lade 2 - CSK 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
24.01 19:30 Nidarøhallen E3 B  
CSK 1 - National - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
24.01 18:00 Nidarøhallen E2 B  
Ranheim 3 - CSK 1 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
20.01 11:00 Sveberghallen - Areal A B  
Hommelvik 4 - CSK 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
20.01 10:00 Sveberghallen - Areal B B  
Hommelvik 3 - CSK 1 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
14.01 14:30 Nidelvhallen B  
Nidelv 3 - CSK 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
11.01 19:00 Nidarøhallen E3 B  
Freidig 2 - CSK 5 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
03.01 18:30 Nidarøhallen E3 B  
CSK 1 - Utleira 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
02.01 19:00 Nidarøhallen E2 B  
CSK 4 - Malvik - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
02.01 17:30 Nidarøhallen E3 B  
CSK 4 - Hommelvik - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
20.12 19:30 Nidarøhallen E1 B  
Byåsen - CSK 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
20.12 19:30 Nidarøhallen E2 B  
CSK 6 - Trygg/Lade - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
20.12 18:30 Nidarøhallen E2 B  
CSK 6 - Byneset 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
20.12 17:30 Nidarøhallen E2 B  
CSK 6 - Rapp 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
20.12 17:00 Nidarøhallen E2 B  
Ranheim - CSK 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
19.12 18:30 Nidarøhallen E3 B  
Jonsvatnet IL - CSK 5 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
19.12 18:00 Nidarøhallen E3 B  
CSK 4 - Freidig 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
19.12 17:30 Nidarøhallen E3 B  
Strindheim 3 - CSK 5 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
19.12 17:00 Nidarøhallen E3 B  
Freidig 2 - CSK 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.12 19:30 Nidarøhallen E1 B  
CSK 4 - Jonsvatnet IL - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.12 18:30 Nidarøhallen E1 B  
CSK 4 - Strindheim 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.12 18:00 Nidarøhallen E4 B  
CSK 5 - Strindheim 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.12 17:30 Nidarøhallen E4 B  
CSK 1 - Strindheim 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
12.12 17:00 Nidarøhallen E4 B  
CSK 1 - Malvik 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
09.12 12:00 Byneshallen mini A B  
Byneset 3 - CSK 6 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
05.12 18:30 Nidarøhallen E4 B  
CSK 5 - Hommelvik 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
05.12 17:30 Nidarøhallen E4 B  
CSK 5 - CSK 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
04.12 18:30 Nidarøhallen E4 B  
CSK 6 - Strindheim 1 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
04.12 18:30 Nidarøhallen E3 B  
CSK 4 - Hommelvik 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
03.12 12:30 Heimdalshallen Mini 1 B  
Byåsen - CSK 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
03.12 11:00 Heimdalshallen Mini 2 B  
Heimdal - CSK 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
21.11 16:30 Malvikhallen - halvdel C B  
Malvik 2 - CSK 1 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
21.11 16:30 Malvikhallen - halvdel A B  
Malvik - CSK 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
19.11 11:30 Utleira A mini 2 B  
Utleira 2 - CSK 1 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
16.11 18:00 Nidarøhallen E4 B  
Strindheim 1 - CSK 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
15.11 18:30 Nidarøhallen E4 B  
CSK 3 - Ranheim - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
13.11 18:30 Nidarøhallen E4 B  
CSK 5 - Malvik - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
13.11 18:00 Nidarøhallen E4 B  
CSK 4 - Nidelv - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
13.11 17:30 Nidarøhallen E4 B  
CSK 5 - Rapp - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
11.11 13:00 Sveberghallen - Areal A B  
Hommelvik - CSK 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
11.11 13:00 Sveberghallen - Areal B B  
Hommelvik 2 - CSK 1 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
09.11 18:00 Nidarøhallen E3 B  
CSK 6 - Byåsen - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
09.11 17:00 Nidarøhallen E3 B  
CSK 6 - Ranheim 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
06.11 19:30 Nidarøhallen E1 B  
CSK 1 - Nidelv 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
06.11 19:00 Nidarøhallen E2 B  
CSK 2 - Kattem 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
06.11 18:00 Nidarøhallen E2 B  
CSK 6 - Kattem 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
06.11 17:30 Nidarøhallen E2 B  
CSK 2 - Byneset 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
06.11 17:00 Nidarøhallen E2 B  
CSK 1 - Ranheim 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
05.11 14:30 Tanemhallen B  
Klæbu 2 - CSK 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
04.11 15:00 Sveberghallen - Areal A B  
Hommelvik - CSK 5 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
04.11 11:30 Byneshallen mini A B  
Byneset 2 - CSK 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
02.11 18:30 Nidarøhallen E2 B  
CSK 2 - Ranheim 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
02.11 17:00 Nidarøhallen E3 B  
CSK 2 - Rapp 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
26.10 19:00 Nidarøhallen E3 B  
CSK 3 - Byåsen 2 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
26.10 19:00 Nidarøhallen E2 B  
CSK 2 - CSK 6 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
26.10 18:00 Nidarøhallen E3 B  
CSK 3 - Kattem - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
26.10 18:00 Nidarøhallen E2 B  
CSK 2 - Freidig 3 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
26.10 17:00 Nidarøhallen E2 B  
Freidig 3 - CSK 6 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
24.10 19:30 Nidarøhallen E2 B  
Ranheim 4 - CSK5 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
24.10 18:00 Nidarøhallen E2 B  
CSK 4 - Ranheim 4 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
22.10 11:00 Nidelvhallen B  
Nidelv - CSK 5 - Charlottenlund SK Gutter 9 år -  
17.10 19:30 Nidarøhallen E3 H  
Charlottenlund SK Gutter 9 år - CSK 3 - Nidelv 3 -  
17.10 17:30 Nidarøhallen E3 H  
Charlottenlund SK Gutter 9 år - CSK 3 - Heimdal -  
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift