Fyll ut navn og epost for å motta info fra
Charlottenlund SK Gutter 11 år FG2006

Besøk våre lagsider

20.10 17:15 TOBB Arena Sør Del B1 B  
Tiller 4 - Charlottenlund G11-3 4 - 5  
19.10 18:00 Ruta Arena 7er B  
Strindheim 6 - Charlottenlund G11-5 5 - 13  
19.10 17:15 Lade 4 Kunstgress Del A1 B  
Flatås - Charlottenlund G11-2 -  
16.10 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-1 - Tiller 3 9 - 3  
06.10 18:30 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G11-1 - Strindheim 7 5 - 4  
20.10 17:15 TOBB Arena Sør Del B1 B  
Tiller 4 - Charlottenlund G11-3 4 - 5  
19.10 18:00 Ruta Arena 7er B  
Strindheim 6 - Charlottenlund G11-5 5 - 13  
19.10 17:15 Lade 4 Kunstgress Del A1 B  
Flatås - Charlottenlund G11-2 -  
16.10 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-1 - Tiller 3 9 - 3  
06.10 18:30 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G11-1 - Strindheim 7 5 - 4  
05.10 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G11-4 - Ranheim 6 9 - 9  
29.09 17:15 Utleira Kunstgress Del A1 B  
Utleira - Charlottenlund G11-1 3 - 8  
29.09 17:15 Rosenborgbanen 7er B  
Trond 2 - Charlottenlund G11-3 8 - 6  
28.09 17:15 Get Arena Viksletta Del A1 B  
Malvik 5 - Charlottenlund G11-5 -  
28.09 17:15 TOBB Arena Sør Del A2 B  
Tiller 2 - Charlottenlund G11-4 5 - 7  
28.09 17:15 Freidigbanen k.gress Del A1 B  
Freidig 2 - Charlottenlund G11-2 3 - 5  
22.09 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G11-4 - Astor 4 8 - 4  
21.09 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-2 - Klæbu 2 11 - 1  
21.09 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G11-5 - Vestbyen 2 -  
19.09 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund G11-3 - Nardo 2 6 - 16  
15.09 17:15 Freidigbanen k.gress Del A2 B  
Freidig 3 - Charlottenlund G11-1 6 - 3  
15.09 17:15 Huseby liten k.gress B  
Kolstad - Charlottenlund G11-3 3 - 6  
14.09 17:15 Heimdal Kunstgress Del A1 B  
Heimdal - Charlottenlund G11-4 2 - 5  
14.09 17:15 Coerver Football Park B  
Strindheim 5 - Charlottenlund G11-2 2 - 25  
13.09 17:15 Byåsen Arena Del A1 B  
Byåsen - Charlottenlund G11-5 4 - 7  
08.09 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G11-1 - Vestbyen 8 - 6  
08.09 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-5 - Kattem 2 11 - 6  
07.09 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G11-4 - Byåsen 3 7 - 6  
01.09 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund G11-3 - Ranheim 4 4 - 7  
01.09 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 B  
Nidelv - Charlottenlund G11-5 5 - 11  
01.09 17:15 Da-Tel Arena 2 Del A1 B  
Buvik - Charlottenlund G11-1 -  
31.08 18:00 Ruta Arena 7er B  
Strindheim - Charlottenlund G11-4 2 - 11  
31.08 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-2 - Ranheim 3 12 - 7  
25.08 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-4 - Klæbu 3 - 12  
25.08 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G11-1 - Gimse 13 - 4  
24.08 17:15 Ringvebanen kunstgress Del A B  
Trygg/Lade - Charlottenlund G11-3 5 - 10  
24.08 17:15 Astor kunstgress Del B1 B  
Astor 3 - Charlottenlund G11-2 5 - 7  
18.08 17:15 Melhusbanken arena Flå Del A1 B  
Gauldal - Charlottenlund G11-1 6 - 4  
18.08 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-5 - Ranheim 4 - 9  
18.08 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G11-3 - Melhus 2 - 12  
17.08 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-2 - Malvik 3 20 - 4  
17.08 17:15 Åsheim Kunstgress 9er Del A B  
Kattem - Charlottenlund G11-4 8 - 7  
16.06 18:30 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund G11-3 - Tiller 4 9 - 7  
15.06 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G11-5 - Strindheim 6 3 - 2  
15.06 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-2 - Flatås 3 - 3  
09.06 17:15 Ruta Arena 7er B  
Strindheim 7 - Charlottenlund G11-1 2 - 16  
06.06 18:00 Ranheim Arena 2 Del A2 B  
Ranheim 6 - Charlottenlund G11-4 3 - 13  
02.06 18:30 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund G11-3 - Trond 2 3 - 5  
02.06 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-1 - Utleira 9 - 3  
01.06 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G11-5 - Malvik 5 19 - 0  
01.06 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-2 - Freidig 2 5 - 3  
01.06 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G11-4 - Tiller 2 14 - 1  
28.05 18:00 Nissekollen mini k.gress B  
Nardo 2 - Charlottenlund G11-3 7 - 4  
26.05 17:15 Astor kunstgress Del A1 B  
Astor 4 - Charlottenlund G11-4 10 - 9  
25.05 17:15 Hammersborg kunstgress Del A1 B  
Vestbyen 2 - Charlottenlund G11-5 7 - 5  
25.05 17:15 Sørborgen kunstgress Del B1 B  
Klæbu 2 - Charlottenlund G11-2 2 - 8  
21.05 12:15 TOBB Arena Sør Del A1 B  
Tiller 3 - Charlottenlund G11-1 1 - 12  
19.05 18:30 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund G11-3 - Kolstad 5 - 5  
19.05 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-1 - Freidig 3 5 - 12  
18.05 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G11-4 - Heimdal 11 - 5  
18.05 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G11-5 - Byåsen 2 - 3  
18.05 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-2 - Strindheim 5 9 - 5  
12.05 17:15 Åsheim Kunstgress 9er Del B B  
Kattem 2 - Charlottenlund G11-5 9 - 6  
12.05 17:15 Hammersborg kunstgress Del B1 B  
Vestbyen - Charlottenlund G11-1 6 - 9  
10.05 17:15 Byåsen Arena Del B1 B  
Byåsen 3 - Charlottenlund G11-4 5 - 4  
05.05 18:00 Ranheim Arena 2 Del B2 B  
Ranheim 4 - Charlottenlund G11-3 13 - 3  
05.05 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-5 - Nidelv 10 - 1  
05.05 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G11-1 - Buvik 7 - 6  
04.05 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-4 - Strindheim 7 - 2  
02.05 18:00 Ranheim Arena 2 Del B1 B  
Ranheim 3 - Charlottenlund G11-2 8 - 8  
30.04 18:00 Brekkåsen 9er Del A B  
Gimse - Charlottenlund G11-1 4 - 4  
28.04 17:15 Sørborgen kunstgress Del A2 B  
Klæbu - Charlottenlund G11-4 6 - 5  
27.04 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G11-3 - Trygg/Lade 4 - 5  
27.04 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G11-2 - Astor 3 4 - 11  
21.04 18:00 Ranheim Arena 2 Del B1 B  
Ranheim - Charlottenlund G11-5 0 - 12  
21.04 17:15 Gruva k.gress 7er B  
Melhus - Charlottenlund G11-3 5 - 4  
21.04 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G11-1 - Gauldal 6 - 9  
20.04 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G11-4 - Kattem 7 - 11  
20.04 17:15 Get Arena Viksletta Del B1 B  
Malvik 3 - Charlottenlund G11-2 3 - 17  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products