Påmeldt Storsjø cup 2018

Hold av dato; 2-7 Juli 2018

Påmeldt Malvik cup Januar 2018

Vi skal spille 7'er cup i Abra hallen!

Tester ut SPOND for spillerne

Dette fikser de selv!

Hjemmesiden er oppdatert

Vi blåser litt mer liv i hjemmesiden. Dersom dere savner info, ønsker å dele noe eller legge ut bilder eller film; kontakt Olav eller Terje

Info om Sjampions Lig 2017

Neste eventyr: Sjampions Lig på Stjørdal 29. oktober

VIPPS betaling

Vi har nå mulighet for vipps til lagskontoen! Vippsnr: 116550

Treninger Våren/høst 2017

Trening Søndager 16:30-18:00 Charlottenlund 7er Trening Mandager 16:30-18:00 Charlottenlund VGS Trening Onsdager 18:00-19:00 Charlottenlund VGS

Fyll ut navn og epost for å motta info fra
Charlottenlund SK Jenter 12 år FJ2005

Besøk våre lagsider

15.06 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J12-3 - Remyra 2 - 2  
15.06 17:15 Huseby liten k.gress B  
Kolstad - Charlottenlund J12-1 2 - 4  
14.06 17:15 Huseby liten k.gress B  
Kolstad 2 - Charlottenlund J12-4 4 - 6  
13.06 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund J12-4 - Klæbu 3 - 5  
11.06 14:00 Get Arena Viksletta Del A1 B  
Malvik 2 - Charlottenlund J12-3 2 - 7  
15.06 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J12-3 - Remyra 2 - 2  
15.06 17:15 Huseby liten k.gress B  
Kolstad - Charlottenlund J12-1 2 - 4  
14.06 17:15 Huseby liten k.gress B  
Kolstad 2 - Charlottenlund J12-4 4 - 6  
13.06 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund J12-4 - Klæbu 3 - 5  
11.06 14:00 Get Arena Viksletta Del A1 B  
Malvik 2 - Charlottenlund J12-3 2 - 7  
09.06 18:00 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J12-1 - Gimse 5 - 2  
09.06 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund J12-2 - Ranheim 3 6 - 2  
09.06 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund J12-4 - Utleira 2 - 2  
08.06 17:15 Sveberg Kunstgress 7er B  
Hommelvik - Charlottenlund J12-3 3 - 5  
07.06 19:30 Flatåsen kunstgress Del B1 B  
Flatås 2 - Charlottenlund J12-4 5 - 4  
06.06 18:00 Kunstgress 7er H  
Charlottenlund J12-3 - Fram 2 3 - 6  
06.06 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J12-1 - Malvik 5 - 1  
02.06 18:30 Ruta Arena 7er B  
Strindheim - Charlottenlund J12-2 2 - 8  
01.06 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 B  
Nidelv - Charlottenlund J12-1 0 - 6  
23.05 18:30 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund J12-2 - Astor 1 - 5  
21.05 16:30 Ranheim Arena 2 Del B1 B  
Ranheim 4 - Charlottenlund J12-3 4 - 2  
19.05 17:15 Astor kunstgress Del A1 B  
Astor 2 - Charlottenlund J12-1 4 - 6  
18.05 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J12-3 - Utleira 2 6 - 8  
16.05 17:15 Åsheim Kunstgress 9er Del B B  
Kattem - Charlottenlund J12-4 5 - 1  
15.05 18:00 Dalgård kunstgress Del B B  
Byåsen - Charlottenlund J12-2 6 - 5  
10.05 19:00 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund J12-4 - Strindheim 2 9 - 8  
09.05 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund J12-4 - Nidelv 2 6 - 2  
09.05 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J12-2 - Sjetne 10 - 3  
04.05 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund J12-1 - Strindheim 3 2 - 3  
02.05 17:15 Sjetne Kunstgress Del A B  
Sjetne 2 - Charlottenlund J12-4 6 - 1  
02.05 17:15 Havstein kunstgress Del B1 B  
Sverresborg - Charlottenlund J12-2 0 - 6  
27.04 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J12-3 - Tangmoen 12 - 1  
27.04 17:15 Nissekollen mini k.gress B  
Nardo - Charlottenlund J12-1 2 - 10  
25.04 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund J12-2 - Trond 7 - 1  
21.04 17:15 Flatåsen kunstgress Del A1 B  
Flatås - Charlottenlund J12-2 0 - 7  
20.04 17:15 Rosenborgbanen 7er B  
Trond 2 - Charlottenlund J12-3 6 - 5  
20.04 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J12-1 - Melhus 3 - 1  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products