Fyll ut navn og epost for å motta info fra
Charlottenlund SK Gutter 12 år FG2005

Besøk våre lagsider

16.06 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G12-4 - Byåsen 2 7 - 8  
15.06 17:15 Leinstrand kunstgress 7er B  
Leinstrand - Charlottenlund G12-3 9 - 1  
15.06 17:15 Romolslia kunstgress Del B1 B  
Romolslia - Charlottenlund G12-1 3 - 9  
13.06 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G12-2 - Byåsen 16 - 0  
09.06 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G12-5 - Vestbyen 2 9 - 5  
16.06 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G12-4 - Byåsen 2 7 - 8  
15.06 17:15 Leinstrand kunstgress 7er B  
Leinstrand - Charlottenlund G12-3 9 - 1  
15.06 17:15 Romolslia kunstgress Del B1 B  
Romolslia - Charlottenlund G12-1 3 - 9  
13.06 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G12-2 - Byåsen 16 - 0  
09.06 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G12-5 - Vestbyen 2 9 - 5  
09.06 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 B  
Nidelv 2 - Charlottenlund G12-2 6 - 13  
07.06 18:30 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund G12-3 - Melhus 7 - 10  
06.06 17:15 Coerver Football Park B  
Strindheim 4 - Charlottenlund G12-4 6 - 1  
06.06 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G12-1 - Trygg/Lade 2 14 - 5  
02.06 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G12-4 - Kolstad 3 5 - 5  
02.06 17:15 Nissekollen mini k.gress B  
Nardo - Charlottenlund G12-3 7 - 3  
01.06 17:15 Astor kunstgress Del B1 B  
Astor 2 - Charlottenlund G12-1 9 - 7  
31.05 17:30 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G12-4 - Othilienborg 3 3 - 12  
31.05 17:30 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund G12-3 - Nationalkameratene 6 - 7  
30.05 17:15 Spongdal skole B  
Byneset 2 - Charlottenlund G12-5 5 - 3  
26.05 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G12-1 - Sjetne 2 3 - 7  
25.05 18:30 Rosenborgbanen 7er B  
Trond 2 - Charlottenlund G12-5 3 - 6  
23.05 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G12-5 - Flatås 7 - 5  
23.05 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund G12-2 - Astor 12 - 3  
23.05 17:15 Sjetne Kunstgress Del B B  
Sjetne - Charlottenlund G12-4 4 - 2  
21.05 18:00 Rosenborgbanen 7er B  
Trond 4 - Charlottenlund G12-3 9 - 7  
19.05 17:15 Spongdal skole B  
Byneset - Charlottenlund G12-4 6 - 3  
19.05 17:15 Utleira Kunstgress Del B1 B  
Utleira 2 - Charlottenlund G12-2 9 - 1  
18.05 19:15 Melhusbanken arena Hovin Skole Kunstgress B  
Gauldal - Charlottenlund G12-1 5 - 22  
16.05 17:15 Freidigbanen k.gress Del A2 B  
Freidig - Charlottenlund G12-5 12 - 3  
12.05 18:30 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund G12-1 - Trønder-Lyn 9 - 8  
09.05 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G12-2 - Klæbu 3 - 15  
09.05 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G12-5 - Heimdal 2 1 - 13  
05.05 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G12-3 - Ranheim 3 2 - 14  
04.05 18:30 Brekkåsen Stadion KG Del A1 B  
Gimse - Charlottenlund G12-1 3 - 12  
03.05 18:30 Orkdalsbanken Stadion 7er B  
Orkdal - Charlottenlund G12-4 9 - 3  
02.05 17:15 Åsheim Kunstgress 9er Del B B  
Kattem 3 - Charlottenlund G12-5 6 - 7  
02.05 17:15 Ruta Arena 7er B  
Strindheim 3 - Charlottenlund G12-2 4 - 11  
30.04 18:30 Nissekollen mini k.gress B  
Nardo 2 - Charlottenlund G12-1 2 - 3  
28.04 18:30 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund G12-4 - Skaun 7 - 4  
28.04 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund G12-2 - Kattem 10 - 8  
27.04 18:30 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G12-1 - Buvik 10 - 6  
27.04 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund G12-5 - Kolstad 15 - 1  
25.04 17:15 Ringve kunstgress liten B  
Trygg/Lade 3 - Charlottenlund G12-3 3 - 6  
21.04 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund G12-3 - Malvik 14 - 3  
20.04 17:15 Bankløkka 7er B  
Orkanger - Charlottenlund G12-4 8 - 2  
20.04 17:15 Havstein kunstgress Del B1 B  
Sverresborg 2 - Charlottenlund G12-2 4 - 5  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products