Treningskamper

Årets første treningskamper spilt er gjennomført.

Fyll ut navn og epost for å motta info fra
Charlottenlund SK A-Lag FG-SENIOR

Besøk våre lagsider

21.10 16:00 Nye Blinkbanen B  
Stjørdals-Blink 2 - Charlottenlund Menn 4 - 3  
14.10 16:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund Menn - NTNUI 1 - 0  
08.10 19:00 Nissekollen kunstgras B  
Nardo 2 - Charlottenlund Menn 2 - 3  
30.09 16:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund SK A-Lag - Kvik -  
29.09 19:30 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund Menn - Kvik 1 - 4  
21.10 16:00 Nye Blinkbanen B  
Stjørdals-Blink 2 - Charlottenlund Menn 4 - 3  
14.10 16:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund Menn - NTNUI 1 - 0  
08.10 19:00 Nissekollen kunstgras B  
Nardo 2 - Charlottenlund Menn 2 - 3  
30.09 16:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund SK A-Lag - Kvik -  
29.09 19:30 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund Menn - Kvik 1 - 4  
24.09 15:00 OBOS Kunstgressbane B  
Trygg/Lade - Charlottenlund Menn 2 - 2  
23.09 16:00 Obos Kunstgressbane B  
Trygg/Lade - Charlottenlund SK A-Lag -  
18.09 18:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund Menn - Strindheim TF 2 2 - 4  
17.09 16:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund SK A-Lag - Strindheim TF 2 -  
11.09 19:30 Levanger stadion B  
Levanger 2 - Charlottenlund Menn 2 - 1  
04.09 19:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund Menn - Vestbyen 4 - 1  
02.09 16:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund SK A-Lag - Vestbyen -  
28.08 19:00 Elman stadion Vuku B  
Vuku - Charlottenlund Menn 1 - 2  
26.08 16:00 Elman stadion Vuku B  
Vuku - Charlottenlund SK A-Lag -  
19.08 16:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund Menn - Namsos 1 - 2  
12.08 14:00 Rørvik kunstgress B  
Rørvik IL - Charlottenlund Menn 1 - 2  
11.08 20:45 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund Menn - Rørvik 5 - 2  
26.06 19:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund Menn - Stjørdals-Blink 2 3 - 2  
25.06 14:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund SK A-Lag - Stjørdals-Blink 2 -  
17.06 16:00 Ørn Arena B  
NTNUI - Charlottenlund SK A-Lag -  
12.06 18:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund Menn - Nardo 2 3 - 4  
11.06 14:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund SK A-Lag - Nardo 2 -  
05.06 21:00 Ørn Arena B  
NTNUI - Charlottenlund Menn 1 - 0  
02.06 19:30 Rosenborgbanen 11er B  
Kvik - Charlottenlund Menn 2 - 2  
29.05 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund Menn - Trygg/Lade 2 - 5  
26.05 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund SK A-Lag - Trygg/Lade -  
22.05 21:00 Ruta Arena B  
Strindheim TF 2 - Charlottenlund Menn 5 - 2  
21.05 14:00 Strindheim Kunstgress B  
Strindheim TF 2 - Charlottenlund SK A-Lag -  
14.05 16:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund Menn - Levanger 2 1 - 4  
08.05 20:00 Hammersborg kunstgress B  
Vestbyen - Charlottenlund Menn 4 - 1  
06.05 16:00 Hammersborg Kunstgress B  
Vestbyen - Charlottenlund SK A-Lag -  
29.04 16:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund Menn - Vuku 5 - 3  
22.04 16:00 Grong Sparebank banen KG B  
Namsos - Charlottenlund Menn 2 - 1  
01.04 16:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund SK A-Lag - Rørvik IL -  
29.03 18:00 Tonstad Kunstgress B  
Tillerbyen IL - Charlottenlund SK A-Lag -  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products