Våre lag 2021 – hovedtrenere

SENIOR DAMER

Sr A-lag Damer                 

Mats Selven

 selven.mats@gmail.com  

Mobil: 47888491

UNGDOM  JENTER                                                      

J17 – 2003/2004

Knut Egelie        

knut.egelie@gmail.com 

Mobil: 99565854

J16  – 2005       

Olav Kvamme Leirfall     

olav.k.leirfall@online.no

Mobil: 48275321

J15 – 2006

Anders Marstrander

andersmarstrander@gmail.com

Mobil: 95291358

J14 – 2007

Stephen Glasø

Stephen.glasoe@siemens.com

Mobil: 90212693

J13 – 2008

Dag-Even Kristiansen

dag-even@byggteknikk.net

Mobil: 99011077

BARN  JENTER

J12 – 2009

Karianne Hepsø

karianne.hepso@gmail.com

Mobil: 41242249

J11 – 2010

Fredrik Hole

fredrikhole@me.com

Mobil: 92266232

J10 – 2011

Eskil Guldseth

eguldseth@tesla.com

Mobil: 95026146

J9 – 2012

Martin Søreide

Martin@aqualine.no

Mobil:  

J8 – 2013                                       

Ida Rasmussen Bjerke

ida_rasmussen@hotmail.com

Mobil: 950 38 514


SENIOR HERRER

Sr A-lag Herrer

Kim Aar

kimtorejohnsen@gmail.com

Mobil: 92227072

Sr Rekrutt Herrer

Kim Aar           

kimtorejohnsen@gmail.com

Mobil: 92227072

UNGDOM GUTTER                                                       

G19

Stig Husby

stig.husby@locationblocks.com

Mobil: 977 08 288

G16 – 2004/2005

Øystein Helland

oeystein.helland@canon.no

Mobil: 90071300

G15 – 2006

Ken Robert Andersen

kenander@kenander.no

Mobil: 45404647

G14– 2007

Øystein Indergaard

oystein.indergaard@ou.trondheim.kommune.no

Mobil: 92249707

G13 – 2008

Anders Skare Malvik

anders.malvik@ntnu.no

Mobil: 91373758

BARN GUTTER 

G12 – 2009

Bernt-Rune Berntsen

berntrun@hotmail.com

Mobil: 93495336

G11 – 2010

Anders Eggen

Anders.Eggen2@ntebb.no

Mobil: 45401703

G10 – 2011

Fredrik Aavik Hellan

Fredrik_hellan@hotmail.com

Mobil: 95872737

G9 – 2012

Robert Walnum Skjervstad

robert.skjervstad@teknobygg.no

Mobil: 41236568

G8 – 2013

Jo Inge Aae

joinge.aae@gmail.com

Mobil: 464 14 644

G7 – 2014

Steve Ivison

sciv@equinor.com

Mobil: 958 21 041

Vi har også en avdeling for Tilrettelagt fotball. Her kan du ta kontakt med theaness@hotmail.com