Våre lag – hovedtrenere

HOVEDTRENERE 2019        
           
           
DAMER/JENTER Lag Kull Navn Mail Mobil
SENIOR A-lag   Mikael Næss mikael91@gmail.com 93038019
         
UNGDOM J19        
J17 02-03 Espen Skjevik espen.skjevik@gmail.com 95804542
J15 2004 Knut Egelie knut.egelie@gmail.com 99565854
J14 2005 Olav Kvamme Leirfall olav.k.leirfall@online.no  48275321
J13 2006 Ronny Viken ronnyviken@hotmail.com 93673737
BARN J12 2007 Stephen Glasø sbg@statoil.com 90212693
J11 2008 Dag-Even Kristiansen dag-even@byggteknikk.net 99011077
J10 2009 Karianne Hepsø karianne.hepso@gmail.com 98020916
J9 2010 Fredrik Hole fredrikhole@me.com 92266232
J8 2011 Eskil Guldseth eguldseth@tesla.com 95026146
J7 2012 Martin Søreide Martin@aqualine.no  
           
           
MENN/GUTTER Lag Kull Navn Mail Mobil
SENIOR A-lag   Robert Vikestad Robert.Vikestad@pelicanrouge.com 91522685
Rekrutt   Kim Tore Johnsen kimtorejohnsen@gmail.com 92227072
UNGDOM G19 00-02 Vetle Veierød vetlevei@hotmail.com 48306050
G16 04-03 Terje Johnsen terje.johnsen@ntnu.no 95102082
G14 2005 Øystein Helland oeystein.helland@canon.no 90071300
G13 2006 Ken Robert Andersen kenander@kenander.no 45404647
BARN G12 2007 Øystein Indergaard oystein.indergaard@ou.trondheim.kommune.no 92249707
G11 2008 Anders Skare Malvik anders.malvik@ntnu.no 91373758
G10 2009 Bernt-Rune Berntsen berntrun@hotmail.com 93495336
G9 2010 Anders Eggen Anders.Eggen2@ntebb.no 45401703
G8 2011 Fredrik Aavik Hellan Fredrik_hellan@hotmail.com 95872737
G7 2012 Robert Walnum Skjervstad robert.skjervstad@teknobygg.no 41236568

Vi har også en avdeling for Tilrettelagt fotball. Her kan du ta kontakt med theaness@hotmail.com