Våre lag – håndballavdelingen

Lagskontakter håndball 2018/2019

Alder Fødselsår Navn Rolle Mail Mobil
5-6 år 2013-2012 Øystein Indergaard Leder Idrettsskolen oystein.indergaard@trondheim.kommune.no 92249707
J 7 år 2011 Kristin Færø Bakken Trener kristinfbakken@gmail.com 99400885
J 7 år 2011 Heidi Linge Trener II heidilinge@gmail.com 95902288
J 7 år 2011 Randi Østerås Marken Trener II romarken@outlook.com 95247094
J 7 år 2011 Espen Brandslet Oppmann espen@devico.no 92865406
G 7 år 2011 Tina Aavik Hellan Trener tina_brekstad@yahoo.no 48242399
G 7 år 2011 Christine Eriksen Åmotsbakken Trener II christineaamotsbakken@gmail.com 92446972
G 7 år 2011 Synnøve Kirkeby-Garstad Trener II evonnys@hotmail.com 48189982
G 7 år 2011 Marthe Spøjtvold Trener II marthespj@gmail.com 40478300
G 7 år 2011 Oppmann
J 8 år 2010 Fredrik Hole Trener fredrik@trondheimkiropraktorklinikk.no 92266232
J 8 år 2010 Espen Brandslet Oppmann espen@devico.no 92865406
G 8 år 2010 May Iren Moen Trener mimmsi_6@hotmail.com 93800983
G 8 år 2010 Trine Steen Trener trine-geir@hotmail.com 41401190
G 8 år 2010 Anders Eggen Trener II anders.eggen2@ntebb.no 45401703
G 8 år 2010 Gunnar Nystøl Oppmann gunnar.nystoyl@smn.no 99006707
G 8 år 2010 Jon B. Ustad Oppmann jonustad@gmail.com 95875321
J 9 år 2009 Anne Borge Johannesen Trener anne.borge.johannesen@ntnu.no 41215281
J 9 år 2009 Vivi Horn Oppmann vivi.horn@icloud.com 95067561
G 9 år 2009 Morten Freland Trener morten.freland@gmail.com 48129456
G 9 år 2009 Nina Melum Trener II nina.melum@ntnu.no 90880589
G 9 år 2009 Henning Grønman Oppmann henning.gronman@q-free.com 92827487
J 10 år 2008 Dag-Even Kristiansen Trener dag-even@byggteknikk.net 99011077
J 10 år 2008 Roar Bakke Oppmann roeidba@gmail.com 98230080
J 10 år 2008 Helle Husby Endresen Oppmann helle_husby@hotmail.com 41576820
G 10 år 2008 Ingvild Pettersen Trener ingvildpetters1@gmail.com 97022048
G 10 år 2008 Mette Elise Tunset Oppmann mette.tunset@gmail.com 45865850
J 11 år 2007 Elin Glasø Trener glasoelin@gmail.com 92689534
J 11 år 2007 Stian Eilertsen Oppmann stian.eilertsen@gmail.com 95064586
G 11 år 2007 Monica Sagosen Trener monica.sagosen@gmail.com 91786511
G 11 år 2007 Oliver Skisland Oppmann oliver.skisland@gmail.com 90115038
J 12 år 2006 Raymond Martinsen Trener raymond.martinsen@beach-mountain.no 95161497
J 12 år 2006 Marte Rime Trener II m.rime@hotmail.com 47933153
J 12 år 2006 Hanne Digre Trener II hanne.digre@sintef.no 95726482
J 12 år 2006 Merete Thorsvik Oppmann merete.thorsvik@ntnu.no 90532189
G 12 år 2006 Anders Solem Trener a@solem.as 47901109
G 12 år 2006 Thomas Berge Trener II bergethoma@gmail.com 92261940
G 12 år 2006 Vigdis Vedul-Kjelsås Trener II vigdis.vedul-kjelsas@ntnu.no 95213277
G 12 år 2006 Geir Myran Trener II geir.myran@ou.trondheim.kommune.no 95221665
G 12 år 2006 Margit Haugsnes Oppmann margit_haugsnes@hotmail.com 41028649
G 12 år 2006 Arnt Roksvaag Oppmann arnt.roksvaag@klund.no 99027748
J 13 år 2005 Kristin Færø Bakken Trener kristinfbakken@gmail.com 99400885
J 13 år 2005 Kristin Sandmark Trener II kristin.sandmark@gmail.com 40249121
J 13 år 2005 Janne Vagnild Moum Oppmann oppmannhj05csk@gmail.com 94226769
G 13 år 2005 Andrè Johnsen Trener andre.johnsen@hotmail.com 95400865
G 13 år 2005 Vegard Karlsen Oppmann vegakarlsen@gmail.com 90173262
J 14 år 2004 Arna Hugdahl Trener ahug@equinor.com 97144596
J 14 år 2004 Christian Carson Trener II chrcarson@gmail.com 92631934
J 14 år 2004 Elin Glasø Trener II glasoelin@gmail.com 92689534
J14 år 2004 Hilde Egelie Trener II hilde.selli.egelie@gmail.com 93228207
J 14 år 2004 Anita Holthe Oppmann anita.holthe@live.no 97044610
G14 år 2004 Even Svorkmo Trener even_s_90@hotmail.com 98455498
G 14 år 2004 Ann-Karin Henriksen Trener II bosseannkarin@gmail.com 99637596
G 14 år 2004 Heidi Torstad Trener II hetorst@gmail.com 95066083
G 14 år 2004 Per Dybvik Oppmann p-jo-dyb@online.no 90560068
G 14 år 2004 Roar Bakke Oppmann roeidba@gmail.com 98230080
J 15 år 2003 Ståle Rangul Trener stale_r@hotmail.com 91600953
J 15 år 2003 Torbjørn Alstad Trener II torbjorn.alstad@gmail.com 98228390
J 15 år 2003 Lars Tore Eriksen Trener II larstoreeri@gmail.com 92054671
J 15 år 2003 Arne Fjeldseth Oppmann arne@fjeldseth.no 93254121
J 15 år 2003 Heidi Løvaas Oppmann heidi@multi-trade.no 92668566
G 15 år 2003 Fredrik Tønne Trener fredrikandreas@msn.com 98651491
G 15 år 2003 Rune Røstad Trener II rune.rostad@ascom.com 91752000
G 15 år 2003 Olav Johnsen Trener II olav.johnsen@statkraft.com 91547222
G 15 år 2003 Tale Ekker Oppmann tale.ekker@me.com 95036837
G 15 år 2003 Beate Tystad Bratvold Oppmann beatetb@gmail.com 98268366
J 16 år 2002 Bjørn Almåsbakk Trener bjorn.almasbakk@ntebb.no 48263885
J 16 år 2002 Annikken Hovdahl Trener II hovdahlannikken@gmail.com 98424524
J 16 år 2002 Christian Walsø Trener II christian.walso@gmail.com 95982425
J 16 år 2002 Karianne Sandvik Oppmann karianne.sandvik@getmail.no 47753225
G 16 år 2002 Kristian Valstad Trener kristianvalstad@hotmail.com 41412095
G 16 år 2002 Torunn A. Bromet Trener II torunnkaa@hotmail.com 91783396
G 16 år 2002 Paul Jarle Mork Oppmann paul.mork@svt.ntnu.no 90104615
J 18 år (og Damer Rekrutt, 2 div) 2000 Erlend Sagosen Trener erlend.sagosen@gmail.com 95203649
J 18 år (og Damer Rekrutt, 2 div) 2000 Hanne Holm Trener II hanneholm@live.no 92899484
J 18 år (og Damer Rekrutt, 2 div) 2000 Ingrid Næss Oppmann J18 ingrid3355@gmail.com 92852585
J 18 år (og Damer Rekrutt, 2 div) 2000 Kjersti Grønning Oppmann 2. div kjersti.gronning@gmail.com 47305342
G 18 år (og Herrer, 3 div) 2000/2001 Jørgen Laug Trener jorgen_laug@hotmail.com 93432999
G 18 år (og Herrer, 3 div) 2000/2001 Lars Ivar Nyborg Trener II rawsom@gmail.com 95754938
G 18 år (og Herrer, 3 div) 2000/2001 Staale Førre Jensen Oppmann staalefj@gmail.com 90973925
G 18 år (Lerøy) 2000/2001 Anders Haugen Oppmann anders.haugen@ladebs.no 91795744
Damer 5 div Ingrid Hagemo Sæther Trener ingrid.saether@em1.no 98800359
Damer Topphåndball 1 div. Pål Cappelen Trener pal.cappelen@hotmail.no 41488494
Damer Topphåndball 1 div. Sissel Jønland Oppmann sissel.jonland@yahoo.no 95776828
Herrer Topphåndball 1 div. Jørgen Laug Trener jorgen_laug@hotmail.com 93432999
Herrer Topphåndball 1 div. Inger Marie Wilmann Oppmann ingermarie.wilmann@hotmail.no 40632959
SPU CSK Håndball Fellesmail spuhandball@csk.no